Kamara Dome İstanbul, Dalgıç Sk. No:3 - 4.Levent/İstanbul
   0 532 207 47 70 - 0 212 207 47 70      info@yerindeservis.com

Referans Yorumlar

Müşteri Memnuniyetleri

Müşteri Yorumları

Google yorum eklemek için Tıklayın

Ali Baran Öztürk
İsmail Bey var ise çözüm var sorun yok. Gerçekten kaliteli iş çıkartmakta. Çözüm odaklı. Oldukça kısa süre içerisinde hukuk büromuzun donanımsal altyapısını kurdu ve sayesinde rahat ve güvenilir bir şekilde çalışıyoruz. Sadece ofis değil şahsi bilgisayarlarımızda da desteğini esirgemiyor. Hayırlı işler ve bol kazançlar dileğiyle... Herşey için teşekkürler...
Murat Özaltın
Kısa sürede problemlerimizin çözümü ve donanımsal olarak gerekli ekipmanın sağlanmasında destek olduğunu belirtmek isterim. İsmail bey bilgi ve tecrübesi tam bir profesyöneldir. Tekrar kendisine teşekkür ederiz.
Kadir Kavi
İsmail beyle 2002 yılında tanıştık Bilgisayarımın arızası için gelmişti şu anda evimde 1 masa üstü ,2 Laptop var Ne zaman İhtiyacım olsa ararım Gerekiyorsa hemen gelir veya uzaktan yardımla en kısa sürede halleder gider kendisinden de hizmetlerinden de çok memnunum bu vesileyle kendisine teşekkür ederim daha nice yıllar birlikte çalışmalara yerinde servis .
Ayhan Seçkin
Çok uluslu bir şirketin temsilciliği olarak Yerinde Servis İsmail Bey ile 10 yıldan fazla bir süredir çalışıyoruz; çözüm odaklı yaklaşımı ve dahada önemlisi bunu çok hızlı sunması bizler için en önemli nokta. Teşekkür ederiz.
Gaye Barışkan
Telefon ettiğimde önce sorunun ne olduğunu sorar İsmail Bey. Eğer kendi yapabileceğim birşeyse tarif eder, anlatır. Yapmayacaksam mümkün olan en erken randevuyu verir. Tam vaktinde gelir. İşi teslim ederken fotoğrafla görüntüler. Biz “BARIŞKAN YÖNETİM” olarak müteşekkiriz kendisine!
Ayhan Seçkin
Çok uluslu bir şirketin temsilciliği olarak Yerinde Servis İsmail Bey ile 10 yıldan fazla bir süredir çalışıyoruz; çözüm odaklı yaklaşımı ve dahada önemlisi bunu çok hızlı sunması bizler için en önemli nokta. Teşekkür ederiz.
Nedim Kolat
Tam işlerin teslimatı yaklaşmışken verilerin yüklü olduğu bilgisayar arızalandığında çağrımız ile bizi sorundan kurtarıp hizmette sınır olmadığını gösterdi. Yerinde Servis'e teşekkür ederiz.
Cengiz Hakan Sezgin
Yerinde servis ismail bey konusunda uzman ve tecrübeli bir kişidir. Kendinizi güvende hissebilirsiniz. Onu tanıdığım için kendimi şanslı sayıyorum. Sorun varsa yerinde servis hemen yanıbaşında
Şebnem Gökçe Pekarun
Yıllardır calışırım muhtesem hizmet veriyorlar. Türkiye ye bu sistemi getiren kişidir ..Çok çok teşekkürler.
Duygu Kuru
Anında çözüm istiyorsanız yerinde servis çözüm ortağınız olmalı
Azize Özdoğan
Yıllardır çalıştığım firma ve her sorunda hızlı çözüm ve işini başarıyla yapan tek firma olarak şirketimizin vazgeçilmez çözüm ortaklarındandır 👌🏻👍🏻👍🏻👍🏻
Feriha Şener
İşini düzgün yapan bir firma ne zaman ihtiyaç olsa duruma göre gerek uzaktan bağlantıyla gerek gelerek mutlaka gün içinde çözüme ulaştırıyor.. Her şirkete "yerinde servis" i tavsiye ediyoruz.
Uğur Özer
En zor anlarda yardımımıza yetişen İsmail beye teşekkür ederim. Hızlı ve etkin çözüm ...
Muzaffer Tarak
ismail bey ile sirket olark 11 yili geride biraktik cozum odakli servis anlayisi pratik hizli ve ekonomik alternatif uygulamalari ayrica verdigi sozun yerine getirmedeki hasasiyeti ki is dunyasinda bu cok onemlidir en onemlisi once para kazanmadan ziyade insan kazanma hasasiyeti takdire sayandir.
Ali AKKAN
Istanbul dışından hizmet aldığım Y.E.S. Yerinde Servis tüm bilgisayar sorunlarımı en hizli ve en güvenli şekilde çözmekte. Herkese tavsiye ederim.
Çiğdem Barkinay Jung
7-8 yıldır destek alıyorum gayet efendi ve profosyonel bir ekip ve hızlı çözüm
Ahmet Gulsezer
Aldığımız servisten memnunuz hızlı ve kaliteli hizmet alıyoruz kendisine teşekkür ederiz
Taner Muhammet Bulut
Işini temiz, ahlakli ve hizli bir sekilde yapip, teslim eden güler yüzlü firma. Tamir ve hizmet tercihlerinizi Yerinde Servis firmasindan gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz.
Hülya Akar
hizmet alırken önceliğim karşımdaki kişi ya da kurumların güvenilir ve sorunu anlama çabasında olması. Bundan sonrası ise zaten gelir. Bu açıdan baktığımda çok profesyonelce bir hizmet alıyorum ve teşekkür etmek istiyorum.
Nusin Odelli
Yıllardır hem ofisteki bilgisayarlar, hem şahsi cihazlarımız için çok hızlı ve hatasız servis alıyoruz. Bizi hiç yanıltmadılar. Bu devirde az bulunur bir hizmet.
Fatoş Heper
Çok iyi hizmet alıyoruz..hem sorunlarımıza hızlı çözüm güleryüz ve en önemlisi bu konuda çok bilgili..yerindeservis e tşk ederiz
Yaman Ogut
Evimizde iş yerimizde oğlumuzun bozduğu laptopda. Her zaman vaktinde, gerekirse geç saatlerde. İyi ki bulmuşum, herkese tavsiye ederim.
Albert Menda
Her türlü bilgisayar problemleriniz için ekspres bir kurum, çok memnunum
Aydan Akkan
Y.E.S Yerinde Servis Bilgisayar ile çalışmaya başladiktan sonra P.C dünyasindaki sorunlarımız süper hızla kesin çözüme ulaşıyor. Herzaman ulaşılabilir olması ve hızlı hizmet anlayışı ile tam olarak çözüm ortağımız.
Ekrem Tamturk
İsmail bey efendiliği,çalışkanlığı,mesleğindeki bilgisi,her türlü sıkıntımızda daima Yanımda oluşu , sağlam karekterin ile Her zaman dost olmuştur. Kendisini tanıdığım İçin kendimi de şanslı addediyorum. Hayatın sağlıklı , başarılı ve mutlu geçsin değerli kardeşim.
Neslihan AKAY
Son derece güvenilir, etkin ve hızlı çözümleri için minnettar olduğum firma... İyi ki varsınız... :)
Koray Can
Yerinde Servis gerçekten alanında uzman. Küçük, büyük tüm sorunlara anında yanıt ve çözüm getirerek bize işimizde kolaylıklar sağlıyor.


Google yorum eklemek için Tıklayın

Yerinizde Bilgisayar Servisiniz
0 212 207 47 70 - 0 532 207 47 70